Grąžinimo sąlygos

JUKKU HOME komanda tikisi, kad įsigytos prekės atras jaukų kampelį Jūsų namuose. Tačiau, jeigu gauta prekė Jūsų netenkina, ją galite grąžinti arba pakeisti į kitą prekę.
Visoms įsigytoms prekėms taikoma 14 dienų grąžinimo garantija.

PRĘKIŲ GRĄŽINIMAS
7.1. Pirkėjui apsigalvojus, prekės gali būti grąžintos Pardavėjui nenurodant grąžinimo priežasties. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte išvardintų kategorijų tinkamos kokybės prekių, taip pat prekių, kurios Pirkėjui atsiųstos pagal individualų užsakymą.
7.2. Norint grąžinti prekę, apie savo sprendimą Pirkėjas turi informuoti Pardavėją raštu, pateikdamas prašymą dėl prekių grąžinimo, nurodydamas priežastis, pridėdamas apmokėjimo patvirtinimą, ir pateikdamas kartu su grąžinamomis prekėmis.
7.3. Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.
7.4. Prekės grąžinimo metu, grąžinama suma tik už netinkamą prekę, neįskaitant pristatymo išlaidų.
7.5. Pinigai už prekes bus grąžinti Pirkėjui per 14 dienų nuo pareiškimo apie pirkinio atsisakymą, tačiau pinigų grąžinimas gali būti uždelsiamas negavus grąžinamų prekių arba įrodymo, kad jos išsiųstos.
7.6. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
7.6.1 Grąžinamos prekės turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.
7.6.2. Prekės turi būti nesugadintos ir nenaudotos.
7.6.3. Prekės turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.); šis punktas netaikomas, kai grąžinama nekokybiška prekė.
7.6.4. Grąžinamos prekės turi būti tokio paties komplektavimo, kokio jas gavo Pirkėjas.
7.7. Visais grąžinimo atvejais pirkėjas pirmiausia privalo kreiptis MB JUKKU HOME konktaktais ir tik gavęs informaciją iš įmonės darbuotojo vykdyti grąžinimą.
7.8 Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
7.9 Kai grąžinama gauta ne ta prekė, arba nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis arba kokybiškomis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi tinkamų arba kokybiškų prekių arba Pirkėjas nepageidauja šių prekių, suma už prekes yra grąžinama.
7.10. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.