Grąžinimo sąlygos

JUKKU HOME komanda tikisi, kad įsigytos prekės atras jaukų kampelį Jūsų namuose. Tačiau, jeigu gauta prekė Jūsų netenkina, ją galite grąžinti arba pakeisti į kitą prekę.
Visoms įsigytoms prekėms taikoma 14 dienų grąžinimo garantija.

Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti Šias sąlygas:
1. grąžinamos prekės turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadintos ir nenaudotos;
2. prekės turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas, kai grąžinama nekokybiška prekė;
3. grąžinamos prekės komplektacija turi būti tokia pati, kokią gavote;

Norint grąžinti prekę, reikia pateikti prašymą elektorniniu paštu info@jukku.lt, nurodant užsakymo numerį, grąžinimo ar keitimo priežastis, bei sąskaitą pinigų grąžinimui.
Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai įvertinama ar prekė yra tinkamos būklės (nesugadinta, be pažeidimų, nesukeista ir pan.), ar po užsakymo atšaukimo, kliento iniciatyva.
Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykės”, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.